• +

  Vite në biznes

 • %

  Kënaqësi të konsumatorëve

 • +

  Vendet ku tona
  Produktet kanë shkuar në

 • ~

  Dorëzimi i shpejtë me ditë

Klasifikimi i produktit

pro_bg
pro_bg

Rreth Nesh

Avantazhi ynë

 • Profili i Kompanisë

  Profili i Kompanisë

  Chengdu Yichen Trading Co., Ltd. është një nga eksportuesit kryesorë të pjesëve të automobilave Audi në Kinë.Ne ofrojmë komponentë të përmirësuar për tregtarët e pjesëve të makinave Audi në vende të ndryshme.

 • Biznesi ynë

  Biznesi ynë

  Ne kemi afro 5000 produkte, duke përfshirë grilat e makinave, parakolpët e makinave, fundet anësore, grilën e dritave të mjegullës, mbulesën e pasqyrës, kompletin e trupit, fenerët, dritat e pasme, spoilerin e pasmë, buzën e rrotave, veshjen me fibra karboni, carplay, borinë ngritëse, mbulesën e levës, pasqyrë lente,Timoni,Të gjitha produktet e përmirësuara që lidhen me Audi,Për shumë vite, produktet tona eksportohen në të gjitha pjesët e botës, veçanërisht në Shtetet e Bashkuara, Kanada dhe Australi, Rumani, MB, Francë, Poloni, Danimarkë, Itali, Meksikë ,Vendet si Holanda kanë reagime të mira të tregut.

 • Fabrika jonë

  Fabrika jonë

  Ne kemi një magazinë në Kaliforni, SHBA dhe kemi bashkëpunim të ngushtë me ndërmarrjet kryesore dhe dyqanet online në Amerikën e Veriut, me dërgesë të shpejtë dhe shërbim cilësor.

 • Rast

  Rast

  Ne jemi pjesëmarrës në Autotuning Expo, i specializuar në përmirësimet e jashtme të Audi.Bashkohuni me ne në shfaqje dhe zbuloni gamën tonë të gamës më të mirë të përshtatur për entuziastët e Audi. Përqendrohuni në parakolpin Audi, grilën e përparme, timonin dhe produkte të tjera për të përmirësuar pamjen e tyre.

Zgjidhje për pjesët e automobilave

Ne përpiqemi të furnizojmë në mënyrë efektive pjesët që ju nevojiten dhe përpiqemi të ruajmë çmimin më të arsyeshëm.Ne jemi të ditur se punonjësit janë të gatshëm dhe të etur për t'ju ndihmuar të gjeni pjesët që ju nevojiten.

Shqyrtimet e klientëve

 • RONALD E. BROWN

  RONALD E. BROWN

  Kërkoni dhe gjeni saktësisht atë që ju nevojitet në asnjë kohë.Platforma jonë ju lejon të shikoni përmes njerëzve.grupe.

 • CHARLEY A. I RINJ

  CHARLEY A. I RINJ

  Unë thjesht dua të shkruaj dhe t'ju falënderoj për rritjen e jashtëzakonshme që përjetova gjatë NLP-së tuaj Integrative

 • Cllla RIns

  Cllla RIns

  Thjesht, vlerësimet e përdoruesve rrisin konvertimet.Në fakt, 61 për qind e klientëve lexojnë komente në internet

 • Mike Demlen

  Mike Demlen

  Thjesht, vlerësimet e përdoruesve rrisin konvertimet.Në fakt, 61 për qind e klientëve lexojnë komente në internet

 • Vlerësime-1
 • Vlerësime-2
 • Vlerësime-3
 • Vlerësime-4
 • Vlerësime-5
 • Vlerësime-6
 • Vlerësime-7
 • Vlerësime-8
 • Vlerësime-9
 • Vlerësime-10

Lajmet e fundit

Ne jemi te specializuar në zhvillimin dhe kërkimin e filxhanëve dhe kupave të ndryshëm prej çeliku inox dhe plastikës