• +

  Години во бизнисот

 • %

  Задоволство на клиентите

 • +

  Земјите каде што нашите
  Производи отиде во

 • ~

  Брза испорака со денови

Класификација на производи

pro_bg
pro_bg

За нас

Наша предност

 • Профил на компанијата

  Профил на компанијата

  Chengdu Yichen Trading Co., Ltd. е еден од водечките извозници на автомобилски делови на Audi во Кина.Обезбедуваме надградени компоненти за дилерите на автомобилски делови на Audi во различни земји.

 • Нашиот бизнис

  Нашиот бизнис

  Имаме речиси 5000 производи, вклучувајќи решетки за автомобили, браници за автомобили, странични прегради, решетка за светла за магла, капак на ретровизорот, комплет за каросерија, фарови, задни светла, заден спојлер, бандаж на тркалото, облоги од карбонски влакна, карплеј, сирена за подигнување, капак на рачката, огледало леќа,Волан,Сите надградени производи поврзани со Audi,За многу години, нашите производи се извезуваат во сите делови на светот, особено во САД, Канада и Австралија, Романија, ОК, Франција, Полска, Данска, Италија, Мексико ,Земјите како Холандија имаат добри повратни информации од пазарот.

 • Нашата фабрика

  Нашата фабрика

  Имаме магацин во Калифорнија, САД и имаме блиска соработка со големи претпријатија и онлајн продавници во Северна Америка, со брза испорака и висококвалитетна услуга.

 • Случај

  Случај

  Ние сме учесник во Autotuning Expo, специјализиран за надворешни подобрувања на Audi.Придружете ни се на саемот и откријте ја нашата врвна гама прилагодена за ентузијастите на Audi. Фокусирајте се на браникот на Audi, предната решетка, воланот и други производи за да го надградите нивниот изглед.

Решенија за автомобилски делови

Ние се стремиме ефикасно да ги снабдуваме деловите што ви се потребни и обидете се да ја одржите најразумната цена.Знаеме дека вработените се спремни и желни да ви помогнат да ги најдете деловите што ви се потребни.

Осврти на клиенти

 • РОНАЛД Е. БРАУН

  РОНАЛД Е. БРАУН

  Пребарувајте и лоцирајте го токму она што ви треба за кратко време.Нашата платформа ви овозможува да гледате низ луѓето.групи.

 • ЧАРЛИ А. МЛАД

  ЧАРЛИ А. МЛАД

  Сакам само да напишам и да ви се заблагодарам за неверојатниот раст што го доживеав за време на вашиот Интегративен НЛП

 • Cllla RIns

  Cllla RIns

  Едноставно, прегледите на корисниците ги зголемуваат конверзиите.Всушност, 61 процент од клиентите читаат прегледи на интернет

 • Мајк Демлен

  Мајк Демлен

  Едноставно, прегледите на корисниците ги зголемуваат конверзиите.Всушност, 61 процент од клиентите читаат прегледи на интернет

 • Осврти-1
 • Осврти-2
 • Осврти-3
 • Осврти-4
 • Осврти-5
 • Осврти-6
 • Осврти-7
 • Осврти-8
 • Осврти-9
 • Осврти-10

Последни вести

Специјализирани сме за развој и истражување на чаши и разни чаши од нерѓосувачки челик и пластика